İzmir’de Can Pazarının Yaşandığı Vinç Kazası Böyle Görüntülendi

İzmir’de can pazarının yaşandığı vinç kazası böyle görüntülendi

İZMİR – İzmir’in Menderes ilçesinde, 1 kişinin hayatını kaybettiği 15 kişinin ise yaralandığı vinç kazası, bir güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kaza, bugün saat 15.30 sıralarında Menderes ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 35 M 9511 plakalı Menderes-Semt Garajı hattında çalışan bir minibüse, yolcu almak için durduğu sırada İZSU’ya ait bir vinç çarptı. Kazada yaralanan 16 kişi ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı. Kaza sırasında minibüste öğrencilerin de bulunduğu öğrenilirken, yine olay sırasında minibüste bulunan bir bebek de araçtan sağ olarak çıkarıldı. Yaralılardan Yıldız Özkan’ın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.
Kaza saniye saniye güvenlik kamerasında
Öte yandan, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında çevredeki güvenlik kameraları incelemeye alındı. Yapılan titiz çalışma sonucu, bir güvenlik kamerasının söz konusu kazayı görüntülendiği tespit edildi. Kamera kayıtlarına ulaşan ekipler, can pazarının yaşandığı kazayı saniye saniye izledi. Görüntülerde, minibüsünün yolcu almak için durduğu, bu sırada arkadan gelen İZSU’ya ait vincin minibüse çarptığı ve vincin minibüsü metrelerce sürüklediği yansıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.