Altay’da Alper Avcı Dönemi

Vali Kutlu Aktaş Tesislerinde kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve  sportif direktör Özden Töraydın ile bir araya gelen Avcı, 1 yıllık sözleşmeye  imza attı.

Avcı, yaptığı açıklamada, Altay’a gelmekten büyük gurur duyduğunu  belirterek, şunları kaydetti:

‘2 sezondur kazanılan şampiyonlukları yine hedefe oynayacak bir  yapılanma ile taçlandıracağız. Altay ve İzmir’i yakından tanımam büyük avantaj  olacak. Doğru yapılanmanın olduğu yerde başarı mutlaka gelecektir. İlk etapta  yönetimimizle transfer konusunda istişarede bulunacağız. Attığımız imza büyük  Altayımıza hayırlı olsun.’

Murat Uluç’la tekrar anlaştı

Öte yandan Altay, sözleşmesi sona eren takım kaptanı Murat Uluç’la  tekrar anlaştı.

Büyük mutluluklar yaşadığı Altay’a vefa borcunu ödemek için bir sezon  daha devam etmek istediğini kaydeden Murat Uluç, ‘Altayımızı layık olduğu yere  taşımak adına büyük özveri gösteren Özgür başkanımız ile maddi konuları bir  kenara bıraktık. Boş mukaveleye attığım imza, kariyerimin en hızlı ve tereddütsüz  imzası oldu. Yönetimimiz bugüne kadar üstüne düşeni fazlasıyla yaptı ve  yapacaktır.’ diye konuştu.

Kulüp Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ise Murat Uluç’un sergilediği  performans ve takıma yaptığı ağabeylikle kendileri için çok değerli bir isim  olduğunu belirtti.

Bu imzanın Murat Uluç’un yüreğindeki Altaylılık ruhunu bir kez daha  ispatladığını bildiren Ekmekçioğlu, ‘Yeni sezonun hazırlıklarına hız veriyoruz.  Camiamızın bize verdiği desteğin artarak devamı bu sezonda da en büyük gücümüz  olacak.’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.