Atıcılar Yeni Foça’da Yarıştı

Foça Belediyesinin destekleriyle düzenlenen Yeni Foça Avcılar ve Atıcılar Derneği 9. Geleneksel Trap ve Tek Kurşun Yarışması’na, 250 sporcu katıldı.

Yeni Foça Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin Foça Belediyesinin destekleriyle bu yıl 9. kez düzenlediği Geleneksel Trap ve Tek Kurşun Yarışması’na; İzmir, Manisa ve Muğla’dan gelen 250 sporcu katıldı. Tek kurşun ve trap yarışmaları, üç ayrı poligonda gün boyu devam etti. Amatör Trap, kurşun, profesyonel ve süper atıcı dallarında hedefi yüksek isabetle vurup en çok puanı toplayan yarışmacılar, kupa ve atıcılık malzemeleriyle ödüllendirildi.

‘Ata sporlarımızdan biri’

Yeni Foça Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği Başkanı İbrahim Gecekuş, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a geleneksel yarışmaya sağladığı destekleri dolayısıyla teşekkür etti. Yeni Foça Avcılar ve Atıcılar Derneği 9. Geleneksel Trap ve Tek Kurşun Yarışması’na katılan ve dereceye giren tüm sporcuları tebrik eden Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ‘Atıcılık, ata sporlarımızdan biri. Bu yıl, yine heyecanlı ve oldukça çekişmeli geçen bir yarışma oldu. Yeni Foça Avcılar ve Atıcılar Derneğimizin bu yıl 9. kez düzenlediği geleneksel yarış, gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırıp spor yapmaya teşvik ediyor. Katılan tüm sporcuları tebrik ediyor, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi. – İZMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.