Bursa’da Feci Tır Kazası, 1 Yaralı

Bursa’da feci TIR kazası, 1 yaralı
Kontrolünü kaybeden TIR, metro demirlerinin ardından ambulansı biçti

BURSA – Bursa’da kontrolünü kaybeden TIR sürücüsü, önce metronun demirlerini ardından bir ambulansı biçti. Feci kazada TIR sürücü yaralandı.
Bursa’da İzmir yolu Ataevler metro istasyonu mevkisinde yağış sebebiyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden TIR sürücüsü A.A., önce metro tellerine çarptı. Çarpmanın ardından savrulan TIR, o sırada yoldan geçen ambulansa da vurarak durabildi. Kazada TIR sürücüsü yaralanırken olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. İzmir yolu felç olurken, kaza nedeniyle metro seferleri de aksadı.
İzmir yolu Ataevler metro istasyonu mevkiinde yağış sebebiyle kayganlaşan yolda TIR sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetti.Bir anda kaymaya başlayan TIR önce metro tellerine çarptı.Çarpmanın ardından savrulan TIR, o sırada yoldan geçen ambulansa da vurarak durabildi. Kazada TIR’ın ön kısmı dorsesinden ayrılarak yola savruldu.Kazada TIR sürücüsü yaralanırken olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Kaza sebebiyle İzmir yolunda trafik felç olurken, ulaşım durma noktasına geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.