Hilal Altınbilek Kimdir? Hilal Altınbilek Kaç Yaşındadır?

‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisindeki sevişme sahneleriyle gündeme gelmesinin ardından estetiksiz görüntüleriyle adından söz ettiren Hilal Altınbilek kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek, 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Bu eğitimine ek olarak Çağdaş drama topluluğunda ve Ali Haydar Elçığ’dan da oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez ‘Derin Sular’ dizisi ile ekranda gördüğümüz Hilal Altınbilek, bu dizide Şükrü Özyıldız ile başrol oynadı.

‘KARAGÜL’ DİZİYLE TANINDI

2013 yılında ‘Karagül’ dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştı. Burada ‘Özlem’ karakteri ile tanınırlığı arttı. 27 yaşındaki Altınbilek, son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat vermektedir.

‘BİRİNİ SEVİYORSUN AMA BAŞKA BİRİYLE OLUYORSUN’

Estetiksiz hali ortaya çıkan Hilal Altınbilek, en son verdiği bir röportajda ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde onu en çok zorlayan sahnenin sevişme sahnesi olduğunu belirtip, ‘Birini seviyorsun ama başkasıyla birlikte oluyorsun. Çok etkilenip tedirgin oldum. Yönetmenimiz ve yapım şirketiyle konuştum, beni o sahne hakkında çok rahatlattılar” açıklamasında bulunmuştu.

Hilal Altınbilek’in Estetiksiz Hali Bir Zamanlar Çukurova Dizisi – Hilal Altınbilek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.