İzmir’de, 13 Yaşındaki Erkek Çocuğu Taciz Eden Sapık Tutuklandı

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, 13 yaşındaki erkek çocuğu taciz ettikten sonra kaçtığı belirtilen ve güvenlik kameralarının kayıtlarının incelenmesiyle kimliği tespit edilerek yakalanan M.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

APARTMAN SAKİNLERİNİN SESİNİ DUYUNCA ŞÜPHELİ KAÇTI

Pazar günü saat 09.30 sıralarında Karşıyaka’da yaşanan olayda, D.S. (13), annesiyle pastaneye gitti. Yaptıkları alışverişin ardından annesi eve döndü, arkada kalan D.S. ise bir süre sonra, oturdukları apartmanın önüne geldi. D.S., apartmanın kapısını açtıktan sonra bir erkek de kendisiyle birlikte binaya girdi. Apartmana giren erkek, D.S.’ye tacizde bulundu. D.S.kendisine tacizde bulunan kişiye direnince aralarında boğuşma yaşandı. Apartman sakinlerinin seslerini duyunca paniğe kapılan şüpheli, kaçtı.

VATANDAŞLAR, SAPIĞIN BULUNMASI İÇİN AİLEYE YARDIM ETTİ

Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen şüphelinin kimliği, kayıtların incelenmesiyle tespit edildi. Bunun yanı sıra görüntüsü sosyal medyada da yayınlanan şüpheli konusunda vatandaşlar da birbirlerini hem uyardı hem de yakalanması için paylaşımlarda bulundu.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Her yerde aranmaya başlanan M.K. İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde yakalandı. Emniyette sorguya alınan M.K.’nin suçunu itiraf edip, ‘Pişmanım’ dediği öğrenildi. İşlemleri tamamlanan M.K. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.