Wyndham Grand İzmir Özdilek Ödüle Doymuyor

Tüm Wyndham Grand Otelleri arasından ‘Best of Award’ ödülüne layık görülen Wyndham Grand İzmir Özdilek, misafirlerine sunduğu kusursuz hizmet ile emin adımlarla ilerliyor.

Wyndham Otelleri’nin Türkiye’deki şubelerinden Wyndham Grand İzmir Özdilek, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Son olarak dünya çapındaki Wyndham Otelleri arasında birinci seçilerek ‘Best of Award’ ödülünü alan Wyndham Grand İzmir Özdilek, bu başarısını büyük bir organizasyonla kutlayarak çalışanlarını motive etmeyi sürdürüyor.

Bu eğlenceli kokteylde konuşan Wyndham Grand İzmir Özdilek genel müdürü Funda Çam, kendilerine ilke edindikleri prensiplerden bahsetti. Atatürk’ün ”Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.” sözünü felsefe edindiklerini dile getiren Çam, bu güzel ödüle layık oldukları için çok mutlu olduklarını belirtti. Funda Çam, aldıkları her ödülün Wyndham Grand İzmir Özdilek çalışanlarını çok gururlandırdığını da sözlerine ekledi.

Kokteylde Wyndham Hotel Group Başkanı ve CEO’su Geoffrey A. Ballotti’nin yazdığı mesajın içeriğine de değinildi. Balotti mesajında Wyndham Grand İzmir Özdilek’in Wyhndham Grand Otelleri arasında ‘en iyi otel’ seçildiğini söyledi. Ayrıca Balotti bu kalitedeki otellerin misafirperverlikleriyle Wyndham markasının kalitesini arttırdığına da dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.